HAKKIMIZDA

Keban Et

Keban Et 1976 yılında Keban Kasap olarak kuruldu. Butik bir kasap olmasına rağmen müşterilerine sunmuş olduğu ürünlerin katkısız ve lezzetli olmasından dolayı kısa sürede 'Et Ustası' ünvanının aldı. 41 yıldır iş hacmi, ürün yelpazesi, müşteriler, çalışanlar kısacası bir çok şey değişti. Ancak değişmeyen tek şey Keban Et'in sunduğu et ve et ürünlerinin lezzeti idi.

Keban Kasap müşterilerinden aldığı talepler ile kalitesini hiç bozmadan büyüyebilen nadir et üreticilerindendir. İlerleyen yıllarda gücünü müşterilerinin sadakat ve övgülerinden alarak üretim bandını genişletti.

İstanbul'un en köklü kasapları arasında yer alan Keban Kasap şu anda üretimine 1500m2 kapalı alana sahip Keban Et Entegre tesislerinde devam etmekte.

Yakın zamana kadar sadece pişirmeye hazır et ürünleri üretmesine rağmen 'Et Ustası' ünvanına yakışır bir şekilde tüketime hazır, pişirilmiş et ürünleri üretmeye başladı. Halkımızın gerçek et, katkısız lezzeti tatması için Et Yiyelim markasını oluşturdu. Bu marka çok kısa sürede halkın beğenisini kazandı. Et Yiyelim lokantalarında, kendine has lezzetleri içerisinde barındıran ürünleri ile müşterilerin vazgeçilmezi arasında yer aldı.

Keban Et her zaman samimi aile kasabı çizgisinin yanında, modern gelişimlere de önem veren bir firma olmuştur. Bu kimliğiyle 2016 yılında yerli burger projesi ile Burger Yiyelim markasını oluşturdu. Burger Yiyelim'in farkı %100 katkısız %100 dana etinden yapılan burgerleri oldu.

Sık Sorulan Sorular


Entegre Et Tesisiniz var mı ?

1500 m2 kapalı alana sahip entegre et tesisimiz vardır.Web Sitemizde Tesisimiz menüsüne tıklayarak tesislerimize ait fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

Kesimleriniz Helal mi ?

Tüm Kesimlerimiz Helal kesim Standartlarındadır. Türk Standartları Enstitüsünden almış olduğumuz belge ile İslami kesim standartlarına uygun olarak kesim yapıyoruz.

Üretim Alanlarında Hijyene dikkat ediyor musunuz ?

Üretim Alanlarımıza geçiş yaparken tüm hijyenik ve kontrollü geçiş alanları tesisimizde bulunmaktadır.

Gıda Mühendisi ve Veteriner Hekim bulunduruyor musunuz ?

Evet.Üretim Tesisimizde tam zamanlı olarak istihdam ediyor ve etlerimizin sizlere güvenli bir şekilde ulaşması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

Soğutmalı Araçlarınız var mı ?

Takip edilebilen soğutmalı araçlarla sevkiyat işlemini gerçekleştiriyoruz.